- Hoşgeldiniz

Adres : Kutlubey Mahallesi, 1005. Sk. No:19 Merkez/Isparta
Telefon : 0545 227 86 66
E-Posta : info@cartoonartcafe.com
Websitesi : cartoonartcafe.com
Ekleme Tarihi : 23 Ocak 2019

Cartoon Art Cafe’den Bayilik Fırsatı

2015 Yılında kurulan firma bayilik ağını büyütmmek için tüm Türkiye’de bayilikler veriyor. 2019 Yılında verilecek olan bayiliklerden bayilik bedeli almayacak olan firma eğlenceli konsepti ile girişimcilere yatırım olanağı sunuyor.

Zengin mutfağı ve kahveleri ile sektörde yeni bir soluk yaratan Cartoon Art Cafe ‘Kahveye Eğlence Kat ‘ sloganı eşliğinde Tüm Türkiye’yi bu marka ile buluşturmayı hedefliyor.

Bayi – Franchise Şube Sayısı: 3
Bayilik Şartları: Giriş Bedeli
Cartoonartcafe&bistro olarak verdiğimiz bilgi, tecrübe ve deneyim paylaşımları sonucunda 2019 yılı için giriş bedeli talep etmiyoruz.
İnşaat ve Dekorasyon Uygulaması
Ekibimiz tarafından hazırlanan proje kapsamında inşaat ve dekorasyon uygulamasını Cartoonartcafe ‘nin belirlediği standartlarda profesyonel ekipler yapmaktadır. Cartoonartcafe dekorasyon işlerini üstlenecek ve dükkanınızı size “anahtar teslim” olarak verecektir. Cartoonartcafe şubeleri minumum 80 m2 dış mekan,70 m2 iç mekan yani toplamda 150mt2 ölçülerinde olmalıdır.Kurulum maliyeti metrekare göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca İşletmenin ticari döngüsünü sağlamak için mal stok takibimiz mağaza cirosuna göre tespit edilmektedir. Demirbaşların tedarik edilmesinde ana firma olarak ekonomik çözümler sunmak anlamında anlaşmalı olduğumuz firmalar ile çalışılmaktadır.
Ekipman ve Malzeme
Cartoonartcafe firmamızın belirlediği otomasyon ve ekipman grupları standart olarak uygulanmaktadır. Tüm Franchise’lerimiz üst düzey ürün kalitesi için bu standart ekipmanlarla çalışmak zorundadırlar.

Personel –İşletmeci Eğitimi ve İşletme Desteği
Cartoonartcafe sistem olarak sözleşme tarihinden itibaren gerek eğitim gerekse işletme desteğini tüm franchise’lerine vermektedir. Açılış sürecinde kendi uzman kadrosu destek ekibi sizinle beraber çalışmaktadır. Ekibimiz açılış sonrası ve genel işleyişte her ay rutin olarak sizi denetlemektedir. Denetleme raporları siz değerli Franchise’lerimize yollanmaktadır ve bu sayede en iyi hizmet en iyi performans sağlanması hedeflenmektedir.
İşletme ve Karlılık
İşletme karlılığı ,ürün bazında değişmektedir. Ciroya doğru orantılı olarak ,Kar marjı %35-%45 olarak değişmektedir. Cartoonartcafe olarak açılacak olan noktaların, insan sirkülasyonu olan bölgeler olması gerektiğini ve potansiyeli düşük olan konumlarda mağaza açılmasına müsaade etmediğimizi bilmenizi istiyoruz.
Franchise’lerden Beklenen :
Cartoonartcafe yerlerinin, iş merkezlerinin ve insan sirkülasyonunun yoğun olduğu bölgelerde ve bu merkezlere yakın bölgelerde veya müşteri yoğunluğu açısından kendini ispat etmiş AVM’lerde açılması gerekmektedir.
Franchise adaylarının kesinlikle eğitim almalarını ve özellikle de işletmelerinin başında bizzat kendilerinin durmaları önemlidir. Müdür olarak atanacak kişilerin işletme yeteneklerinin yüksek olması gerekmektedir.
Karşılıklı anlaşma sağlanması halinde aşamalı olarak ,
1-Mağaza Tespiti
2-Sözleşme
3-Proje
4-Tadilat
5-Kendi Cafemizde personel Eğitimi , Sunumların öğretilmesi
6-Anahtar teslim mağaza açılışı süreçleri işlemektedir.
Bayilik Maliyetleri ve İsim hakkı bedeli: Bayilik ücreti almıyoruz. Eğitim ve personel desteği ile bayilerimizin en üst düzeyde kar
etmeleri öncelikli hedefimizdir.

Bayilik Kategorileri, Kafe kategorisinde bulunan Cartoon Art Cafe’den Bayilik Fırsatı sitemize 23 Ocak 2019 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz