- Hoşgeldiniz

Adres : Panino Pizza Kurumsal Merkez; 296/1 Sokak No.26/c Kazım Dirik Mah. Bornova/İzmir
Telefon : 0 (850) 850 3135 - 0 (232) 277 8082
E-Posta : info@paninopizza.com
Websitesi : paninopizza.com
Ekleme Tarihi : 21 Ocak 2019

Panino Pizza Franchise Fırsatı

Fast Food sektöründe uzun bir geçmişi olan Panino Pizza 2019 yılında da bayilik ağını genişletmeye çalışıyor.

HAKKINDA:

Panino Pizza 17 yıl boyunca pizza ve çeşitli restoran / kafe işletmeciliği yapan , Ege üniversitesi Gıda bölümü mezunu Ferhat Turan tarafından 2009 yılında kurulmuştur.

Ege Bölgesi genelinde ve Türkiye’de hızla artan şubeleriyle, gıda güvenliği ve kaliteden ödün vermeden; lezzetli, sağlıklı ve ekonomik ürünlerini, hızlı ve güler yüzle sunarak sektörde önemli bir yer edinen Panino Pizza, Türkiye’nin her bölgesinde yer almayı hedeflemektedir. Hiçbir katkı maddesi kullanmaksızın, günlük olarak sütle yoğrulan taze hamurla hazırlanan, özel soslar eşliğinde her katı ayrı bir tatla harmanlandırılan pizza çeşitleri, çalışanları, müşterileri ve şubeleri ile kurduğu ailesini genişletmeye devam etmektedir. Müşteri odaklı, konusunda uzman kadrosu ile bugün itibariyle şube sayısını 34’e çıkarmıştır.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile tüm Ar-Ge çalışmaları tamamlanmış logistik hizmeti profesyonel yönetim ekibi ve eğitim destek kadrosu ile kurulmuş olan sistemde Panino Pizza’nın hedefi ülke genelinde en az her ilde bir restoran hedefi olarak sütle yoğurulmuş günlük taze hamur lezzetini müşterileri buluşturmaktır.

Panino Pizza Franchise Koşulları:

Panino Pizza markası ve imajı ile her türlü işletim sistemini 80.000 TL isim hakkı bedeli ödeyerek, belirli standartlar içerisinde kullanmak kaydı ile bağımsız bir yatırımcı olarak Panino Pizza sistemine dahil olabilirsiniz.

Amacımız; firmamıza duyulan güven ile Panino Pizza halkasındaki zincir sayısını çoğaltmak, katlanarak büyüyen işletmemizin her halkasının başarısı ve kazancıyla, Panino Pizza markasını makro düzeye taşımaktır. Bu anlamda, sistemde yer alan her halka bizim için çok özel ve değerlidir.

Panino Pizza; Franchise Sözleşmesi ile yatırımcısına; avantajlı mal alımı, offline ve dijital reklam ve promosyonlardan faydalanma ve Panino Pizza tecrübe ve bilgi birikiminin paylaşımı gib haklar tanımaktadır. Franchise Sözleşmesinin süresi 5 yıl olup, süre bitiminde tarafların anlaşması halinde uzatılabilmektedir.

Sözleşme boyunca cirodan kâr payı alınmayacak olup sabit olarak reklam katkı payı alınmamaktadır.

Bayilik Kategorileri, Gıda kategorisinde bulunan Panino Pizza Franchise Fırsatı sitemize 21 Ocak 2019 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz