- Hoşgeldiniz

Milli Savunma Bakanlığı Personel Alacak

Milli Savunma Bakanlığı Personel Alacak sitemize 05 Ocak 2019 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Milli savunma bakanlığı 2019 yılında istihdam edilmek üzere personel alımı yapacak.

Genel kurmay başkanlığına ve Kuvvet komutanlıklarında istihdam edilmek üzere 28 Aralık 2018-15 Şubat 2019 tarihleri arasında başvurular tamamlanararak 160 kişi alınacak.

MİLLÎ SAVUNMA BAKANLIĞI, GENELKURMAY BAŞKANLIĞI VE

KUVVET KOMUTANLIKLARINA 2018 YILI MEMUR TEMİNİ


1.    Millî Savunma Bakanlığı, Genelkurmay Başkanlığı ve Kuvvet Komutanlıklarında memur olarak istihdam edilmek üzere; “657 sayılı Devlet Memurları Kanunu” ile “Millî Savunma Bakanlığı, Genelkurmay Başkanlığı ve Kuvvet Komutanlıklarında İlk Defa Devlet Memurluğuna Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Yönetmelik” esaslarına göre personel alımı yapılacaktır.
2.    İdare gerek gördüğü takdirde alım yapılacak unvanları, kadroları ve illeri değiştirebilecektir. Başvuru süresince adayların ilanda yapılacak güncellemeleri takip etmeleri gerekmektedir.
3.    Her adayın sadece bir tercih hakkı bulunmaktadır. 
4.    Adaylar başvuru şartlarında istenen; diploma (sadece lise mezunu adaylar diplomalarını yükleyecek olup; ön lisans ve lisans mezunu adayların diplomaları YÖK’ten çekilecektir.), bonservis, ustalık-kalfalık belgesi, sertifika, ruhsat, ehliyet, İş Güvenliği Uzmanı belgesi ve Şehit/Gazi Yakınlık Belgesini sisteme yükleyeceklerdir. Belgelerini yüklemeyen adayların başvurusu kabul edilmeyecektir.
5.    Başvuru şartlarını taşımadıkları anlaşılan veya evraklarının eksik/yanlış olduğu tespit edilen adayların başvuruları hangi aşamada olursa olsun geçersiz sayılacaktır.

6.   Başvuru kılavuzuna ulaşmak için tıklayın.!

7.  Başvuru yapmak için tıklayın!

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

İlgili Terimler :