- Hoşgeldiniz

Bitcoin Fiyatı Neden 2019’da 50.000 USD’ye Ulaşır?

Bitcoin Fiyatı Neden 2019’da 50.000 USD’ye Ulaşır? sitemize 03 Ocak 2019 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Bitcoin 2019’da hala 50.000 USD’ye ulaşabilir, ancak birkaç önemli direnç seviyesi temizlemesi gerekir. Ve çok yakında. (Çok) uzun vadeli Bitcoin fiyat tahminimizi 160.000 ABD Doları olarak sürdürüyoruz ve 2019’da Bitcoin Fiyatının 50.000 ABD Doları’na veya üstüne çıktığını görebileceğimize inanıyoruz. Bugünkü yazımızda 2019’da Bitcoin fiyatını 50.000 USD’ye ulaştırabilecek 3 faktör ele alınacak.

2019’da Bitcoin Fiyatını 50.000 USD’ye Ulaştıracak 3 Faktör

Faktör # 1 Bitcoin ETF Onayı ve Kurumsal Alıcılar:

Şu anda, Bitcoin alımının çoğu perakende yatırımcı ve spekülatör için kolayca erişilebilir durumda değildir. Kurumsal alıcıların gerçekten devreye girmesiyle, Kripto pazarındaki gerçek yükseliş başlayacak.

Ekibimizin farkına vardığı ilginç bir gözlem, Bitcoin vadeli işlemlerinin piyasaya sürülmesinden hemen önce, 2017’de benzer bir kripto para birimi piyasası kazası gördük. Kazanın ardından, kripto pazar sadece düzelmedi, Bitcoin 10.000 direncin üzerine çıktı, aslında 20.000 USD’nin üzerine çıktı. Son zamanlarda CBOE Global piyasaları, bitcoin borsalarında işlem gören bir ürünü (ETP) onaylama talebini yeniden onayladı ve onaylanan pazar vadeli işlemlerinin başlatılması ile aynı argümanlara işaret etti.

Aynı olay tekrar olabilir mi? Bu sadece bir zaman meselesi olabilir ve bu olursa Bitcoin fiyatındaki bir sonraki işlemi 2019 için 50.000 USD hedefiyle tetikleyebilir.

Faktör # 2 Bitcoin’in sınırlı Tedarikinin daha iyi anlaşılması:

Bitcoin’in arzının gerçekte ne kadar sınırlı olduğu. Piyasa, Bitcoin’in mevcut arzının dolaşımdaki mayınlı madeni paralardan bile daha az olduğunu ve mayınlı toplam arzın hiçbir zaman elde edilemeyeceğini fark ettiğinde, kıtlık fiyatları çok daha çok artıracaktır.

2018’in başından itibaren, Fortune’dan Nicholas Rapp tarafından hazırlanan bu infografik, mevcut Bitcoin arzının dökümünü göstermektedir ve makalede kaybolan Bitcoinlerden bahsedilmektedir. Bunların ortaya çıkmasıyla pazar değişmeye başlayacaktır.

Faktör # 3 Aydınlatma Ağı

Bitcoin’in aydınlatma ağı, ilerlemesine rağmen hala Beta’da. Giderek daha fazla sayıda düğüm Bitcoin işlemlerini daha hızlı yapmak ve ücretleri daha düşük yapmak için Bitcoin’in aydınlatma ağını kullanıyor. Tüm teknik zorluklar çözüldükten ve ağ tamamen işlevsel olduktan sonra, Bitcoin’in içsel değeri artacağından Bitcoin fiyatı önemli ölçüde yükselecektir.

Bitcoin fiyatı 2019’da 50.000 USD’ye ulaşma potansiyeline sahip, ancak bunun fiyat açısından olması için aşağıdakileri görmemiz gerekiyor:

Bitcoin fiyatı 8500 USD üzerine ve hızlı bir şekilde yükselmek zorunda
Bitcoin 5000 ila 5500 USD desteğinin üzerinde kalmalıdır. Bu destek başarısız olursa, Bitcoin’in fiyat performansına ve genel olarak sektöre ciddi zararlar verebilir.


Aşağıdaki çizelgede gösterildiği gibi, BTCUSD’nin hızlandırılmış trend çizgisinin altından geçmesi ve yükselen kanala geri dönmeden önce yanlara doğru bir hareket yapması nadir değildir. Aşağıdaki çizelgenin bir günlük çizelgesi olduğunu unutmayın, bu çizelgeler genel olarak kripto para birimleri için harikadır, çünkü hamleleri hızlıdır ve fiyatlar değişkendir, bu nedenle günlük çizelgesi hareketi değerlendirmek ve oynaklığı ve gürültüyü ayarlamak için en iyisidir.Kaynak: investinghaven.com/growth-stocks/bitcoin-price-50000-usd-2019/
Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz