- Hoşgeldiniz

Giyilebilir Teknolojide LG Girişimi

Giyilebilir Teknolojide LG Girişimi sitemize 01 Ocak 2019 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Tüketici elektroniği devi LG, CLOi SuitBot’un yenilenmiş versiyonunu gelecek ay CES 2019’da sunacak. Şirketin PorterBot, ServeBot ve CartBot servis robotlarının güncellenmiş sürümleri de gösterilecek.

CLOi SuitBot, geçen yıl Berlin’deki IFA teknik fuarında tanıtıldı. Fabrika işçilerin ağır yükleri daha uzun süre kaldırmaya ve indirmeye, yorgunluğu ve yaralanma riskini azaltmaya yardımcı olmak için tasarlattığı dış iskeletidir.

Kullanıcıların çalışmaya başlamadan önce kendilerini tam bir bacak ve bel destek ünitesine bağlamaları gerekiyor. Ancak LG şimdi tasarımı geliştirdi.Güncellenmiş SuitBot hala alt sırt destek ünitesine sahip, ancak tıknaz bacak artık sandalet tarzı ayakkabılara kadar inmiyor. Bu en son versiyon, karnında ayarlanabilir bir ikili kayış mekanizması ve her bacak için bir uyluk kayışı için dallanan tek parça bir destek yapısı içermektedir.

Bir kullanıcı 65 derecelik bir açıyla büküldüğünde, SuitBot, belin 50 derecelik uzamasını ve 90 derecelik bükülmesini sağlamak için otomatik olarak harekete geçiyor. Kullanıcı dik pozisyona döndüğünde, yardımcı sistem kapanır. Ve operatörler SuitBot’tan, her saat başı ücretli olarak 4 saat kullanabiliyorlar.

LG’nin CLOi servis robotları da güncellenmiş, gelişmiş bağlantı ve daha gelişmiş özerk navigasyon ile ele alınmıştır. Yapay zeka teknolojisi, PorterBot, ServeBot ve CartBot’un müşterilerin davranışlarını ve ihtiyaçlarını analiz etmelerini ve kullanıldıkları gibi performansı geliştirmelerini sağlıyor.

LG’nin CLOi bot filosunu piyasaya sürmeyi planladığına dair hala bir haber yok, ancak 8-12 Ocak tarihleri ​​arasında Las Vegas’taki CES 2019’da bulunması .

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

İlgili Terimler :